8 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 3600 zł do 8200 zł + dodatki...
fot. Paweł Relikowski / Polska Press

Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Specjalista ds. analiz i statystyki

Wynagrodzenie brutto: od 3600 zł do 8200 zł + dodatki
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:
* przygotowywanie, realizacja i analiza badań liczby pasażerów oraz struktury biletowej,
* wykonywanie statystyk i analiz sprzedażowych i taryfowych,
* przygotowywanie innych analiz handlowych na potrzeby spółki,
* opracowywanie krótko i długoterminowych prognoz przewozowych na podstawie analizy badań popytu i struktury,
* tworzenie raportów analitycznych w celu monitorowania sprzedaży.

Wymagania:
* wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z transportem pasażerskim lub analityką rynku,
* bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel m. in. tabele przestawne, wizualizacja danych na wykresach, połączenie i zapytania do bazy danych, zawansowane funkcje),
* umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowe wymagania:
* doświadczenie na podobnym stanowisku,
* znajomość języka angielskiego.

Koleje Dolnośląskie oferują:
* stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
* praca w systemie jednozmianowym,
* pakiety socjalne obejmujące m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja,
* benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami,
* udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
* możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz ze wskazaniem stanowiska osoby aplikujące proszone są przesyłać do dnia 20 marca 2023 r. na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).