5 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 3500 zł do 6800 zł + dodatki...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press Grupa

Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Specjalista ds. utrzymania taboru kolejowego

Wynagrodzenie brutto: od 3500 zł do 6800 zł + dodatki
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:
* opracowywanie i weryfikowanie dokumentacji utrzymaniowej pojazdów kolejowych,
* ewidencja, rejestracja i nadzór nad urządzeniami podlegającymi dozorowi technicznemu
w TDT, przestrzeganie terminów przeglądów oraz rewizji,
* prowadzenie rejestru pojazdów kolejowych,
* opracowywanie DTR, DSU dla eksploatowanych pojazdów kolejowych,
* pilnowanie prawidłowej eksploatacji pojazdów kolejowych,
* zabezpieczenie i analiza danych rejestratorów zdarzeń zabudowanych na eksploatowanych pojazdach kolejowych oraz systemów monitoringu,
* weryfikowanie planowych przeglądów pojazdów kolejowych,
* weryfikowanie uzupełnionej dokumentacji technicznej dotyczącej pojazdów kolejowych.

Wymagania:
* wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, kolejowy związany z eksploatacją lub utrzymaniem pojazdów kolejowych,
* znajomość budowy pojazdów kolejowych,
* umiejętność czytania dokumentacji technicznej (DTR, DSU),
* dwuletni staż pracy w zawodzie rewidenta taboru lub kierownika pociągu,
* uprawnienia komisarza odbiorczego taboru kolejowego.

Dodatkowe wymagania:
* prawo jazdy kat. B,
* znajomość Systemu Zarządzania Utrzymaniem pojazdów (MMS),
* doświadczenie na stanowisku Komisarza Odbiorczego u innego pracodawcy,
* doświadczenie w zakresie utrzymania pojazdów kolejowych,
* biegłość i samodzielność w realizacji zadań,
* zdolności analityczne,
* gotowość do pracy w terenie – udział w odbiorach technicznych pojazdów.

Koleje Dolnośląskie oferują:
* stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
* praca w systemie jednozmianowym,
* pakiety socjalne obejmujące m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja,
* benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami,
* udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
* możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz ze wskazaniem stanowiska osoby aplikujące proszone są przesyłać do dnia 20 marca 2023 r. na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).