4 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Wałbrzychu i okolicy! Najnowsze oferty (z PUP)! Zobaczcie!

MŁODSZY WYCHOWAWCA

Miejsce pracy:
58-350 Nowe Siodło 73A, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Sprawowanie w czasie dyżuru bezpośredniej opieki nad wychowankami, czuwanie nad ich bezpieczeństwem, odpowiedzialność za utrzymanie warunków bytowych, zdrowotnych, społecznych i wsparcia edukacyjnego. Uczestnictwo przy wizytach lekarskich i badaniach w tym wyjazdowych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
04.03.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 300 PLN + dodatek stażowy, dodatek nocny

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: resocjalizacja, psychologia, nauka o rodzinie

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
doświadczenie zawodowe mile widziane

Pracodawca:
Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Siodle

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Ewelina Barnach
Numer telefonu:
74 880 01 10
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
CV z podpisaną klauzulą informacyjną, przy zbieraniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym dostępną na stronie http://copow.eu/rodo/
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
30.08.2024
Data aktualizacji:
05.03.2024
Data ważności:
05.04.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE