2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Zobacz najnowsze oferty (z PUP)!

PRACOWNIK OGRODNICZY I OGÓLNO BUDOWLANY

Miejsce pracy:
Stefana Batorego 15, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z ZAKŁADANIEM OGRODÓW, WYKONYWANIE NAWIERZCHNI, PODJAZDÓW I ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY, ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW, WYKONYWANIE NASADZEŃ, PRACE BUDOWLANO - REMONTOWE, PRACE ROZBIÓRKOWE I DEMONTAŻE.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
03.04.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 PLN
Godzina zakończenia pracy: 16:00

Praca na okres próbny : OKRES PRÓBNY 3 M-CE Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
ogrodnik terenów zieleni

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 1

Inne wymagania:
MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B ORAZ DOŚWIADCZENIE W OGRODNICTWIE I W PRACACH BUDOWLANYCH Umiejętności: ogrodnictwo, prace rozbiórkowe, prace wykończeniowe w budownictwie. Pracodawca zainteresowany jest również zatrudnieniem osób z Ukrainy.

Pracodawca:
Pracownia Projektowa PolOgrody mgr inż. architekt krajobrazu Karolina Małecka

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
SZYMON GOCZOŁ
Numer telefonu:
603-818-141
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
5
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE