4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Zobacz najnowsze oferty (z PUP)!

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy:
Bolesława Limanowskiego 12, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Sprzątanie terenu wokół budynku szkoły, koszenie trawy, odśnieżanie w okresie zimowym, utrzymywanie porządku na terenie boisk i placu zabaw.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
0.5
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
20
Liczba godzin pracy w miesiącu:
80

Data rozpoczęcia:
01.04.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 1 755 PLN
Godzina zakończenia pracy : 10:00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
robotnik gospodarczy

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pracodawca:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Emilia Michalak
Numer telefonu:
748463309
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE