4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Zobaczcie najnowsze oferty (z PUP)!

PRACOWNIK RECEPCJI

Miejsce pracy:
Uczniowska, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca w recepcji w zakładzie na Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.10.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 18,3 PLN Praca w godzinach 17:00-22:00
System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
recepcjonista

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Obsługa komputera, komunikatywność. Mile widziani studenci.

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Vicotel" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Ludwiga Van Beethovena 1-2, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Patryk Lepiarz
Numer telefonu:
668 367 736
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1