Puchar Polski: Górnik Wałbrzych - Lecha Dzierżoniów 1:2 [ZDJĘCIA Z MECZU]

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali pojedynek z Lechią Dzierżoniów (1:2) o Puchar Polski na szczeblu okręgowym. Zobacz zdjęcia z meczu.

Puchar Polski na szczeblu okręgu powędrował do piłkarzy Lechii Dzierżoniów. Lechia, ostatni zespół w tabeli III ligi, okazał się jednak lepszy od Górnika Wałbrzych, wicelidera grupy IV ligi.

Wałbrzyszanie mecz finałowy okręgowego PP przegrali na swoim boisku 1:2. Do przerwy było 1:0 dla gości po golu strzelonym w 31. minucie przez Oskara Majbrodę. Po zmianie stron, w 57. minucie wynik na 2:0 podwyższył Filip Januszczak.
Jedyną bramkę dla Górnika, z rzutu karnego zdobył w 78 minucie Dariusz Michalak.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani