Reprezentanci Wielkiej Brytanii wygrali Międzynarodowy Turniej koszykówki na wózkach w Wałbrzychu

Aqua Zdrój
Reprezentanci Wielkiej Brytanii zwyciężyli w silnie obsadzonym II Międzynarodowym Turnieju koszykówki na wózkach o Puchar Prezydenta Wałbrzycha

Reprezentanci Wielkiej Brytanii zwyciężyli w silnie obsadzonym II Międzynarodowym Turnieju koszykówki na wózkach o Puchar Prezydenta Wałbrzycha, który w miniony weekend odbył się w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu. Po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu Mistrzowie Europy pokonali Wicemistrzów olimpijskich z Rio de Janeiro 70 : 69. Reprezentanci Polski okazali się bardzo gościnni zajmując w Turnieju ostatnie IV miejsce. W meczu o III miejsce gospodarze przegrali z Holandią 55 : 60.

Końcowa klasyfikacja II Międzynarodowego Turnieju koszykówki na wózkach o Puchar Prezydenta Wałbrzycha: