Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych 0:1

Artur Szałkowski
Bramkę dla gości strzelił Grzegorz Michalak. Gospodarze nie wykorzystali dwóch rzutów karnych.

W szóstej kolejce spotkań II ligi piłkarskiej, piłkarze Górnika Wałbrzych odnieśli drugie w tym sezonie i zarazem pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Jedyna bramka meczu padła w 63 minucie spotkania. Indywidualną akcję prawą stroną przeprowadził Grzegorz Michalak, zszedł z piłką do środka boiska i oddał silny i celny strzał z dystansu. Od 68 minuty spotkania gospodarze grali w dziesięciu, po tym jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał zawodnik Ruchu - Krzysztoporski. W 80 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla Ruchu, po faulu bramkarza Górnika na jednym z zawodników gospodarzy. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Bobiński i przestrzelił, uderzając wysoko ponad bramką. Dziesięć minut później sędzia ponownie podyktował rzut karny dla gospodarzy, po tym jak Orzech spóźnił się z interwencją i faulował jednego z gospodarzy. Tym razem wykonawcą jedenastki był Groborz, Damian Jaroszewski obronił jednak jego strzał. Chwilę później sędzia odgwizdał koniec spotkania i wyjazdowe zwycięstwo Górnika Wałbrzych nad Ruchem Zdzieszowice stało się faktem.