Siatkarze Aqua Zdroju przegrali na wyjeździe 1:3 z TSV Sanok

Siatkarze Aqua Zdroju przegrali na wyjeździe 1:3 ligowy pojedynek z TSV Sanok, zespołem, który trzy dni wcześniej pokonali w Pucharze Polski u siebie 3:0

Pucharowe zwycięstwo siatkarzy Aqua Zdroju Wałbrzych, u siebie, 3:0 nad TSV Sanok rozbudziło apetyty zawodników i kibiców z Wałbrzycha na powtórzenie tego wyniku w spotkaniu ligowym. Trzy dni później, w Sanoku, pojedynek tych drużyn wyglądał już jednak zupełnie inaczej. Aqua Zdrój przegrał wyraźnie 1:3.
Pierwszy set tego meczu zaczął się co prawda od prowadzenia gości, ale z czasem zespół TSV uzyskał przewagę i wygrał 25:22. Druga partia była z gatunku tzw. bez historii. Gospodarze zwyciężyli w niej 25:18. Wygranie przez nich kolejnego seta oznaczało dla wałbrzyszan powrót do domu bez zdobyczy punktowej. Być może ta świadomość spowodowała, że to Aqua Zdrój wygrał trzecią część spotkania 25:21. Nasi siatkarze walczyli ambitnie także w czwartym secie, ale po zaciętej i wyrównanej walce przegrali go 25:27.