Siatkarze Aqua Zdroju Wałbrzych w pierwszym meczu play-out pokonali 3:1 Olimpię Sulęcin

Siatkarze Aqua Zdroju Wałbrzych bardzo dobrze zaczęli rywalizację w play-out na zapleczu PlusLigi. Nasz I-ligowiec pokonał we własnej hali 3:1 Olimpię Sulęcin

Siatkarze Aqua Zdroju Wałbrzych bardzo dobrze zaczęli rywalizację w play-out na zapleczu PlusLigi. Nasz I-ligowiec pokonał we własnej hali 3:1 Olimpię Sulęcin. Walka o utrzymanie pomiędzy tymi drużynami będzie toczyła się do trzech zwycięstw i do ostatecznego sukcesu podopieczni trenera Janusza Bułkowskiego mają jeszcze daleko, ale pierwszy krok już zrobili.
Co prawda pierwszego seta przegrali gładko 17:25. Zawodnicy Olimpii wydawali się być wówczas pewni siebie i można było mieć obawy o losy pojedynku. Na szczęście trener Bułkowski znalazł szybko sposób na gości i w kolejnych setach jego podopieczni triumfowali: 25:14, 25:14 i 25:18.
Teraz przed nimi kolejne starcie z Olimpią, w niedzielę 11 marca o godz. 17 we własnej hali i później jeden lub dwa mecze w Sulęcinie (17 i ewentualnie 18 marca). Jeśli po tych pojedynkach będzie remis 2:2, to kolejny, decydujący mecz odbędzie się w Wałbrzychu.