Siatkarze Aqua Zdroju Wałbrzych w pierwszym meczu w 2018 roku, przegrali u siebie 0:3 z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Siatkarze I-ligowego Aqua Zdroju Wałbrzych w pierwszym meczu w 2018 roku, przegrali u siebie 0:3 z Lechią Tomaszów Mazowiecki, liderem rozgrywek na zapleczu PlusLigi.
Wałbrzyszanie, którzy zajmują w tabeli trzecie miejsce od końca w dwóch setach nawiązali walkę z rywalami. W partii rozpoczynającej pojedynek Aqua Zdrój doprowadził do remisu 23:23, a później 24:24. Końcówka należała jednak do gości, którzy wygrali 26:24. O drugim secie nasi siatkarze powinni jak najszybciej zapomnieć. To była bowiem kumulacja błędów w ich wykonaniu. W efekcie ekipa trenera Janusza Bułkowskiego przegrała z liderem aż 13:25.
W trzeciej odsłonie wałbrzyszanie próbowali jeszcze ratować sytuację i doprowadzić do rozgrywania kolejnych partii. Tak się jednak nie stało. Aqua Zdrój remisował jeszcze przy stanie 22:22, ale przegrał 23:25 i było po meczu.

MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 (24:26, 13:25, 23:25)