Siatkarze Chełmca pokonali wicelidera tabeli – KS Rudziniec!

Siatkarze Chełmca Wałbrzych wygrali ostatni mecz w tym roku. Pokonali 3:2 KS Rudziniec Paweł Gołębiowski
Dobrze spisał się II-ligowy KPS Chełmiec Wałbrzych w ostatnim meczu w tym roku, rozgrywanym we własnej hali.

Siatkarze z Wałbrzycha pokonali 3:2 KS Rudziniec. To niezły wynik. Drużyna z wioski w powiecie gliwickim jest wiceliderem tabeli grupy II ligi i w pierwszym w sezonie pojedynku tych drużyn wygrała z Chełmcem u siebie 3:0.
Teraz wałbrzyszanie po zaciętej walce objęli prowadzenie w setach 2:0. Goście jednak zmobilizowali się i trzecią partię wygrali gładko 25:13, a czwartą z trudem 26:24. Było 2:2 i piąty set decydował o tym kto zwycięży.
Walka w nim była wyrównana, ale ostatecznie triumfował Chełmiec.

KPS Chełmiec Wałbrzych - KS Rudziniec 3:2 (25:22, 25:23, 13:25, 24:26, 15:13)