Siatkarze Chełmca Wałbrzych wygrali z Radomskiem 3:0!

Siatkarze Chełmca Wałbrzych pokonali 3:0 Volley Radomsko
Siatkarze Chełmca Wałbrzych pokonali 3:0 Volley Radomsko Paweł Gołębiowski (zdjęcia ilustrzacyjne)
Siatkarze II-ligowego Chełmca Wałbrzych w piątej kolejce sezonu 2023/2024 gładko rozprawili się w Hali Wałbrzyskich Mistrzów z drużyną Volley Radomsko.

Wałbrzyszanie pewne problemy mieli tylko w pierwszym secie tego starcia, kiedy to goście ze stanu 24:19 zdołali doprowadzić do wyniku 24:23. Decydujący punkt zdobyli jednak wtedy zawodnicy Chełmca. W pozostałych, dwóch setach gospodarze byli już wyraźnie lepsi i zwyciężyli 25:18 i 25:19.
Pomimo zwycięstwa w tym meczu zespół z Wałbrzycha zajmuje jednak w swojej grupie II ligi odległe, dziewiąte miejsce (w stawce 12 drużyn).