Siatkarze Chełmca Wałbrzych zwyciężyli, ale po małym horrorze!

Siatkarze Chełmca Wałbrzych pokonali 3:2 WKS Sobieski Żagań
Siatkarze Chełmca Wałbrzych pokonali 3:2 WKS Sobieski Żagań Paweł Gołębiowski
Mały horror zafundowali swoim kibicom w sobotę, 11 listopada siatkarze II-ligowego KPS-u Chełmca Wałbrzych.

Wałbrzyszanie co prawda pokonali u siebie BS ŻAGAŃ WKS Sobieski Żagań, ale potrzebowali do tego aż pięciu setów. A mecz w Hali Wałbrzyskich Mistrzów zaczął się rewelacyjnie dla gospodarzy. Pierwszego seta wygrali 25:20, drugiego 25:17, i wtedy zespół z Żagania postawił się. Trzecią partię rozstrzygnął na swoją korzyść po zaciętej końcówce 28:26, czwartą już wyraźniej 25:20. Było 2:2 w setach i zrobiło się trochę nerwowo. Na szczęście dla gospodarzy wygrali piątego seta 15:12.

Warto dodać, że w Dniu Niepodległości w wałbrzyskiej hali nie zabrakło hymnu, biało-czerwonych elementów, była też kolejny raz wspaniała strefa małego siatkarza.