Siatkarze I-ligowego MKS-u Aqua Zdrój Wałbrzych przegrali u siebie z Norwidem Częstochowa

Siatkarze I-ligowego MKS-u Aqua Zdrój Wałbrzych przegrali na swoim parkiecie 1:3 z zespołem Exact Systems Norwid Częstochowa

Siatkarze I-ligowego MKS-u Aqua Zdrój Wałbrzych przegrali na swoim parkiecie 1:3 z zespołem Exact Systems Norwid Częstochowa. Podopieczni trenera Janusza Bułkowskiego mają teraz, w bieżącym sezonie, na koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki.
W starciu z Norwidem Częstochowa gospodarze pierwszego seta przegrali po zaciętej walce 23:25. W drugiej partii szybko objęli prowadzenie 6:2. Goście co prawda gonili ich, ale tym razem to MKS Aqua Zdrój był górą i wygrał 25:23 i było 1:1. W trzecim secie wyrównana walka trwała krótko. Norwid zwyciężył 25:19. Niestety, można powiedzieć, że na tym walka skończyła się, bo ostatnią, czwartą część spotkania zespół z Częstochowy wygrał gładko 25:15.

MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych – Exact Systems Norwid Częstochowa 1:3 (23:25, 25:23, 19:25, 15:25)