Siatkarze MKS-u Aqua Zdrój Wałbrzych pokonali u siebie 3:0 Olimpię Sulęcin

Siatkarze MKS-u Aqua Zdrój Wałbrzych pokonali u siebie 3:0 Olimpię Sulęcin. To powód do zadowolenia dla siatkarzy i kibiców z Wałbrzycha. Nasz I-ligowiec w piątej kolejce sezonu odniósł drugie zwycięstwo, a po raz pierwszy wygrał za trzy punkty. MKS Aqua Zdrój na inaugurację wygrał w Wałbrzychu z AGH Kraków tylko 3:2 (czyli za dwa punkty).
Widać, że zebrana na krótko przed rozpoczęciem I-ligowych zmagań ekipa trenera Janusza Bułkowskiego robi postępy.
W meczu z Sulęcinem w hali Aqua Zdroju nasz zespół po zaciętej walce wygrał pierwszego seta 25:21. W drugiej partii wałbrzyszanie byli wyraźnie lepsi i zwyciężyli 25:16. Trzeci set był bardzo zacięty, ale MKS Aqua Zdrój wygrał 25:23.