Siatkarze Victorii PWSZ Bartosz Ostrowski i Marcin Dereń na miejscach 9 - 12 w półfinale MP juniorów

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych Bartosz Ostrowski i Marcin Dereń wzięli udział w półfinale Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się w Obornikach Śląskich. Ostrowski i Dereń zakończyli zawody na miejscach 9 – 12,

Świetnie spisali się tam zawodnicy z KS Siatkarz-Beskid Skoczów. Zwyciężyła para: Mateusz Łysikowski / Jakub Macura, a drugie miejsce zajęli Mateusz Kukulski i Marek Setlak. Na trzeciej pozycji uplasowali się Paweł Lewandowski / Maciej Lewicki z Gwardii Wrocław.
Ostrowski i Dereń zakończyli zawody na miejscach 9 – 12, co jest równoznaczne z 33 pozycją w kraju. Turniej finałowy MP odbędzie się w dniach 14 – 16 lipca w Łodzi.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0