Siatkarze Victorii PWSZ urwali punkt niepokonanemu dotąd liderowi z Wyszkowa

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych byli bliscy sprawienia sensacji. W 12. kolejce sezonu przegrali na wyjeździe 2:3 z Camperem Wyszków, liderem, który wcześniej nie stracił nawet punktu. Wałbrzyszanie urwali gospodarzom punkt i napędzili sporo strachu.

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych byli bliscy sprawienia sensacji. W 12. kolejce sezonu przegrali na wyjeździe 2:3 z Camperem Wyszków, liderem, który wcześniej nie stracił nawet punktu. Wałbrzyszanie urwali gospodarzom punkt i napędzili sporo strachu. Victoria PWSZ wygrała w Wyszkowie pierwszego seta 25:23. W kolejnej partii 25:15 lepszy był Camper, ale trzeciego seta 25:17 wygrali wałbrzyszanie. W czwartej części spotkania początkowo prowadzili siatkarze trenera Krzysztofa Janczaka. Podczas drugiej przerwy technicznej było 16:15 dla Victorii PWSZ. Gospodarze zdołali jednak wygrać tego seta 25:23, a w tie-breaku triumfowali 15:9.

CAMPER WYSZKÓW-VICTORIA WAŁBRZYCH 3:2 (23:25,25:15,17:25,25:23,15:9)

Camper: Woroniecki, Peszko, Wójcik, Kaczorowski, Główczyński, Kowalczyk,Sobczak(libero) oraz Zrajkowski, Faryna, Rutecki, Wojtkowski, Obrębski(libero)

Victoria PWSZ Fijałek, Krulicki, Piórkowski, Kaczmarek, Olszewski, Filipiak, Mihułka (L) oraz Olczyk, Karpiewski,