Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych pokonali u siebie 3:2 Exact Systems Norwid Częstochowa

Siatkarze I-ligowej Victorii PWSZ Wałbrzych w pierwszym meczu po świąteczno – noworocznej przerwie pokonali u siebie 3:2 Exact Systems Norwid Częstochowa. Wałbrzyszanie przegrali pierwszego seta 21:25, ale w drugim nie dali gościom szans i rozbili ich 25:14. Szkoda, że nie poradzili sobie z trzeciej partii, ale szybko pozbierali się i wygrali czwartego seta 25:16. W tie-breaku było trochę nerwowo, jednak zespół trenera Michalczyka był górą i zwyciężył 15:13. Teraz wałbrzyszanie będą pauzowali w kolejce zaplanowanej na 14 stycznia. Natomiast w środę, 18 stycznia będzie czekał ich wyjazdowy pojedynek z drużyną o nazwie - TSV Mansard Transgaz Travel Sanok.Dobrze byłoby w Sanoku przynajmniej powtórzyć wynik z meczu z Norwidem.

Victoria PWSZ Wałbrzych – Exact Systems Norwid Częstochowa 3:2 (21:25, 25:14, 20:25, 25:16, 15:13)
Victoria PWSZ: Hukel, Siwicki, Schamlewski, Magnuszewski, Plizga, Napiórkowski, Obrębski, Pietkiewicz, Szydłowski, Durski, Frąc.