Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych pokonali w hali Aqua Zdroju 3:2 drużynę Ślepska Suwałki.

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych pokonali w hali Aqua Zdroju 3:2 drużynę Ślepska Suwałki, lidera rozgrywek

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych pokonali w hali Aqua Zdroju 3:2 drużynę Ślepska Suwałki. To świetny wynik biorąc pod uwagę, że Ślepsk był dotychczas liderem I ligi, a nasz zespół stara się uniknąć walki o utrzymanie na tym szczeblu rozgrywek.
Wałbrzyszanie rozpoczęli pojedynek na swoim terenie od wygrania pierwszego seta aż 25:16. W drugiej partii goście początkowo prowadzili, ale na drugą przerwę techniczną zespoły schodziły już przy stanie 16:14 dla Victorii PWSZ. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 25:23 i było 2:0 w setach dla ekipy trenera Krzysztofa Janczaka.
Naszym siatkarzom nie udało się jednak podtrzymać passy i trzecią partię przegrali 18:25. To zmotywowało Ślepsk, a wałbrzyszanie jakby stanęli. Efekt był taki, że czwartą partię goście wygrali 25:17 i zrobiło się 2:2 w setach. Na szczęście w tie-breaku Victoria PWSZ wydarła zwycięstwo, wygrywając tę część spotkania 15:13.