Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych w piątek, 2 grudnia, zagrają u siebie z drużyną KPS Siedlce

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych w piątek, 2 grudnia, o godz. 17 zagrają u siebie z drużyną KPS Siedlce. KPS zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, a wałbrzyszanie są w bieżącym sezonie bez zwycięstwa na koncie i zamykają stawkę. W ostatniej serii spotkań, w swoim dziewiątym meczu rozgrywek, Victoria PWSZ przegrała na wyjeździe 1:3 z zespołem AGH Kraków. Niewiele zmieniła obecność w składzie Jakuba Hukela. Słowak w ostatnich dniach wzmocnił bowiem zespół z Wałbrzycha. Victoria PWSZ, po zaciętej walce, pierwszego seta przegrała 22:25. W drugiej partii drużyna trenera Przemysława Michalczyka spisała się jeszcze lepiej i wygrała wyraźnie 25:19. Niestety, trzeci set znowu padł łupem gospodarzy. AGH Kraków po wyrównanej walce wygrał go 25:23 i było 2:1 w setach. W czwartej części spotkania toczyła się zatem walka o przynajmniej jeden punkt dla wałbrzyszan, albo o komplet, trzech punktów dla gospodarzy. Krakowianie byli jednak lepsi. Czwartego seta wygrali gładko 25:18 i drużyna z Wałbrzycha nadal ma w dorobku tylko trzy punkty. W sobotę zakończy pierwszą rundę sezonu i wiele wskazuje na to, że nie odniesie w niej zwycięstwa.