Siatkówka: Victoria powalczyła z Gwardią

Wałbrzyscy siatkarze przegrali we Wrocławiu z Gwardią 2:3
Wałbrzyscy siatkarze przegrali we Wrocławiu z Gwardią 2:3 fot. dariusz gdesz
Siatkarze II - ligowej Victorii PWSZ Wałbrzych przegrali we Wrocławiu z Gwardią 2:3. Podopieczni trenera Janusza Ignaczaka w meczu z wiceliderem grupy spisali się jednak dużo lepiej niż w poprzednim pojedynku, kiedy ulegli u siebie 0:3 prowadzącej w tabeli drużynie z Lubina.

We Wrocławiu już w pierwszym secie długo stawiali opór, ale ulegli 22:25. Druga partia należała jednak do nich. W trzecim i czwartym secie toczyła się wyrównana walka i po rozegraniu ich, drużyny remisowały 2:2. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie break. Ten 20:18 wygrali gwardziści, ale trener Ignaczak nie mógł pogodzić się z wynikiem, twierdząc, że ostatnia piłka była autowa.

Gwardia Wrocław - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 (22:25, 25:21, 25:27, 25:23, 20:18)
Victoria PWSZ Wałbrzych: Gajek, Olszewski, Wierzbicki, Tomiałowcz, Jurczyński, Zieliński, Ostapiuk (libero) oraz Leński, Kurzawiński, Król
Następny mecz wałbrzyszan w środę, 24 listopada. Ich przeciwnikiem w hali wałbrzyskiego OSiR - u będą wtedy Sudety Kamienna Góra