Świetny występ Herosek w Osielsku

Zapaśniczki z Czarnego Boru zdobyły trzy medale w Pucharze Polski

Znakomicie w pierwszych w tym roku zawodach spisały się zapaśniczki Herosa Czarny Bór. W rozgrywanym w Osielsku, Pucharze Polski seniorek, aż trzy z nich – siostry Omilusik stanęły na podium. Złoty medal w kat 48 kg wywalczyła Julita, Ilona triumfowała w kat 51 kg. Renata Omilusik była trzecia w kat 55 kg. Jeden medal wywalczyła też zawodniczka Zagłębia Wałbrzych, Laura Robocińska. W kat 63 kg zajęła ona trzecie miejsce. Co ciekawe, w Osielsku wystartowała Agnieszka Wieszczek – Kordus. Pochodząca z Wałbrzycha zawodniczka Grunwaldu Poznań jest trzy miesiące po poważnej operacji kolana. Brązowa medalistka z igrzysk olimpijskich w Pekinie w kat 72 kg, wygrała wszystkie walki, nie tracąc nawet punktu technicznego.