Szczawno-Zdrój: Zaproszenie na darmowe ćwiczenia jogi do Parku Szwedzkiego

materiał organizatora
W każdą sobotę sierpnia od godz. 9. w Parku Szwedzkim w Szczawnie-Zdroju, organizowane będą bezpłatne zajęcia jogi (zdjęcie ilustracyjne)
W każdą sobotę sierpnia od godz. 9. w Parku Szwedzkim w Szczawnie-Zdroju, organizowane będą bezpłatne zajęcia jogi (zdjęcie ilustracyjne) Paweł F. Matysiak
Treningi organizowane będą przez wykwalifikowane trenerki jogi i będą się odbywały we wszystkie sobotnie poranki sierpnia. W treningach mogą brać udział wszyscy zainteresowani, są organizowane bezpłatnie.

To oferta adresowana do miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu oraz osób preferujących zdrowy tryb życia. W każdą sobotę sierpnia od godz. 9, na terenie Parku Szwedzkiego w Szczawnie-Zdroju, organizowane będą nieodpłatne treningi jogi dla wszystkich zainteresowanych. To już ósma edycja tego przedsięwzięcia. Zajęcia będą prowadzone przez nauczycielki z Wałbrzyskiej Szkoły Jogi. Organizatorką cyklicznych spotkań „Yoga w Parku Szwedzkim” jest Ramona Bukowska, przewodnicząca Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju.

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie