2 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Andrzej Banaś (zdjęcie ilustracyjne)

Szukacie pracy w Wałbrzychu i okolicy? Zobaczcie najnowsze oferty (z PUP)!

SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER W DZIALE INSTALACJI SANITARNYCH/ HURTOWNIA BUDOWLANA

Miejsce pracy:
Długa 2, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Stacjonarna obsługa klienta w zakresie sprzedaży materiałów instalacyjnych, przyjmowanie i wydawanie materiałów, doradzanie klientom w zakresie doboru potrzebnych materiałów z branży instalacyjnej i sanitarnej.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1

Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
03.02.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 900 PLN Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa.

Praca w godz. 7:00-15:00, 10:00-18:00.
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
sprzedawca w branży przemysłowej

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie 2-3 letnie na podobnym stanowisku w branży instalacyjnej i sanitarnej. Znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Pracodawca:
Centrum Budowlane "Sirbud" Daniel Sip, Dorota Barańska Sp. j.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Marek Seydak
Numer telefonu:
508 223 964
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, list motywacyjny, świadectwo ukończenia szkoły, świadectwa pracy dokumentujące staż pracy w branży.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1