2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjecie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Oto najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

KIEROWCA AUTOBUSU

Miejsce pracy:
Wrocławska 26E, 58-309 Wałbrzych

Zakres obowiązków:
Przewóz pracowników.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
31.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 do 12 000 PLN Miejsce wykonywania pracy Wałbrzych i Boguszów Gorce.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca autobusu

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. D

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 1

Inne wymagania:
Wymagana karta kierowcy

Pracodawca:
"FanLogic" Sp. z o.o., Sp. k.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Wrocławska 26E, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Kinga Trocha
Numer telefonu:
886 794 212
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa pracy.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE