4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Oto najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy:
Wysockiego 13A, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie zespołem pracowników, dozór nad robotami elektrycznymi, odbiory robót elektrycznych, czytanie schematów i projektów

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.02.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 6 000 PLN
Godzina zakończenia pracy 15:00

Pracodawca jest równiez zainteresowany zatrudnieniem na to stanowisko osób niepełnosprawnych.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
inżynier elektryk

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Umiejętności i uprawnienia:
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń,Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV,Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – w ograniczonym zakresie,Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV,** Prawo jazdy kat. B

Pracodawca:
PV INSTAL Aneta Dobosz

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Robert Dobosz
Numer telefonu:
663244361
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE