MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Oto najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

KURIER

Miejsce pracy:
58-150 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Znajomość topografii miasta, umiejętność prowadzenia busa, dystrybucja paczek, obsługa paczkomatów, niekaralność, dyspozycyjność.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
30.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN
Miejsce wykonywania pracy to Świdnica, ale rozpoczęcie i zakończenie pracy w Wałbrzychu.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kurier

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pracodawca:
Firma Wielobranżowa Aleksandra Kuźniewska

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
722182800
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE