MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
3 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Małgorzata Genca (zdjęcia ilustracyjne)

Szukasz pracy w Wałbrzychu i okolicy? Zobacz najnowsze oferty (z PUP)!

PRACOWNIK GOSPODARCZY / PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Miejsce pracy:
Wojska Polskiego 6, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Sprzątanie pomieszczeń bazy zabiegowej, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń sanitarnych oraz biurowych w obiektach Spółki w Szczawnie Zdroju.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
24.02.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 19,7 PLN wynagrodzenie w systemie godzinowym

praca dwuzmianowa w godzinach 6-19

Zawód:
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
ważne badania do celów sanitarno epidemiologicznych

Pracodawca:
"Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A.