2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Adrian Wykrota (zdjecie ilustracyjne)

Szukasz pracy w Wałbrzychu? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

INSPEKTOR DS. KSIĘGOWYCH

Miejsce pracy:
Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za:
- księgowanie faktur sprzedaży;
- dokonywanie przelewów bankowych;
- księgowanie wyciągów bankowych;
- rozliczanie kosztów działalności przedsiębiorstwa;
- prowadzenie rozrachunków przedsiębiorstwa z odbiorcami;
- współpracę z działem prawnym w zakresie windykacji należności.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.12.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 200 PLN Wynagrodzenie zasadnicze plus 20% premii.

Okres próbny 3 miesiące.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
specjalista do spraw rachunkowości podatkowej

Zatrudnienie od zaraz:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Dobra znajomość ustawy o rachunkowości. Dobra znajomość ustawy VAT oraz ustawy o podatku dochodowym CIT. Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office. Dokładność, rzetelność, zaangażowanie, umiejętność organizowania pracy własnej i pracy w zespole.

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Michalina Kwartnik
Numer telefonu:
74 886 91 12, 537 103 531
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE