3 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Żurek (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy w Wałbrzychu? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

ROBOTNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wykończenia wnętrz.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
09.11.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 600 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
robotnik budowlany

Zatrudnienie od zaraz:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata.

Pracodawca:
"Pro-El-Kom" Bogdan Staniewski

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Juliusza Słowackiego 12/5, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Bogdan Staniewski
Numer telefonu:
601 633 234
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE