MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy w Wałbrzychu? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA SERWISU SAMOCHODOWEGO

Miejsce pracy:
Jurija Gagarina 20, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działalności zatrudnimy pracownika do punktu obsługi klienta sieci Best Drive w Wałbrzychu CONTINENTAL – ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ OPONY
Continental to o wiele więcej niż tylko opony. Firma powstała w 1871 roku, niezmiennie zależy jej na poprawie bezpieczeństwa i efektywności transportu ludzi i towarów. Ponieważ pojazdy stają się coraz inteligentniejsze, łączymy swoją fachową wiedzę w zakresie autonomicznej mobilności i bezpieczeństwa oraz usieciowienia pojazdów z myślą o przełożeniu danych i synergii na lepsze wrażenia z jazdy.
Od osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku oczekujemy chęci rozwoju, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania oraz podstawowej znajomości tematyki motoryzacyjnej.

Wszystkich kandydatów ceniących sobie pracę rozwojową w st

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
14.11.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN Godzina zakończenia pracy 18:00

Praca na okres próbny 3 miesiące

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik obsługi sklepu

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Znajomość języków:
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2

Pracodawca:
PAP-TRANS Piotr Brożek

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Jurija Gagarina 20, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu:
piotr brożek
Numer telefonu:
604526935
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE