2 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz Pracy? Zobacz najnowsze oferty w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prace administracyjno-biurowe

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1

Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.04.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN
godz. pracy: 8-15.00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik biurowy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Umiejętności i uprawnienia:
Obsługa komputera

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 1

Inne wymagania:
Wymagana odpowiedzialność, dobra organizacja pracy oraz doświadczenie zawodowe minimum 1 rok.

Pracodawca:
"Pro-El-Kom" Bogdan Staniewski

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Bogdan Staniewski
Numer telefonu:
601-633-234
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1