5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

HANDLOWIEC - SERWISANT

Miejsce pracy:
11 Listopada 31, 58-302 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- serwis, przeglądy techniczne i konfiguracja urządzeń fiskalnych oraz terminali płatniczych
- sprzedaż kas fiskalnych, terminali, programów dla firm
- sporządzanie niezbędnej dokumentacji i nadzór nad nią

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.10.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 5 000 PLN Godzina zakończenia pracy 17:00

Praca na okres próbny 2 miesięczny okres próbny + przedłużenie umowy

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
technik handlowiec

Typ propozycji:
praca stała

Zatrudnienie od zaraz:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
obsługa dokumentacji w firmie,Obsługa komputera w tym poczty elektronicznej.,Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca:
ORFIN.INFO Paweł Orfin

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Paweł Orfin
Numer telefonu:
501634344
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE