3 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty (z PUP) w Wałbrzychu i okolicy!

KIEROWNIK DZIAŁU FARMACJI SZPITALNEJ

Miejsce pracy:
Bolesława Chrobrego 31, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie, przechowywanie oraz wydawanie rekombinowanych koncentratów czynników krzepnięcia, udział w monitorowaniu działań niepożądanych.
Praca w równoważnym systemie czasu pracy.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
0.25
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
10
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.08.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 1 450 PLN wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
farmaceuta

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), medyczne

Zawód:
Farmaceuta (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
min. 2 letni staż pracy w aptece szpitalnej lub ogólnodostępnej prawo wykonywania zawodu farmaceuty

Pracodawca:
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Beata Rolak
Numer telefonu:
74 664 63 27
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE