4 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Adam Wojnar (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty (z PUP) w Wałbrzychu i okolicy!

PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy:
Bolesława Chrobrego 31, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Rejestracja, pobieranie krwi od dawców, opieka nad dawcą podczas oddawania krwi i po jej oddaniu, obsługa komputera, prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami.
Praca w równoważnym systemie czasu pracy.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
06.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 5 323 PLN wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pielęgniarka

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
czynne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

Pracodawca:
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Beata Rolak
Numer telefonu:
74 664 63 27
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0