3 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty (z PUP) w Wałbrzychu i okolicy!

CZYŚCICIEL POJAZDÓW

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Czyszczenie autobusów karcherem.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
10.03.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
czyściciel pojazdów

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pracodawca:
"FanLogic" Sp. z o.o., Sp. k.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Wrocławska 26E, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Kinga Trocha
Numer telefonu:
886 794 212
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE