2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Kaczanowski (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy:
Główna 51, 58-312 Stare Bogaczowice, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie ciągnika siodłowego wraz z naczepą Mercedes + plandeka . Dbanie o stan powierzonego sprzętu Trasy PL - De -PL

System pracy tygodniowy - weekendy w domu

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
13.06.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 10 500 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca ciągnika siodłowego

Typ propozycji:
praca stała

Zapewnienie wyżywienia:
TAK

Zapewnienie zakwaterowania:
TAK

Zatrudnienie od zaraz:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Karta kierowcy Kod 95 Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca:
Transport Serwiński Paweł

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Wojtek
Numer telefonu:
531684157
Język aplikacji:
polski

Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE