4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Miejsce pracy:
Pogodna 6, 58-371 Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
ruch międzynarodowy teren Europy

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
13.06.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 7 000 do 8 000 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca samochodu ciężarowego

Typ propozycji:
praca stała

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
karta kierowcy, prawo jazdy z kodem 95

Pracodawca:
ZRTRANS.PL Zbigniew Zielonka
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Zbigniew Zielonka
Numer telefonu:
536 707 395
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, karta kierowcy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE