1 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP).

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy:
Uczniowska 36, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn, kontrola jakościowa, praca stojąca, manualna.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
19.12.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową.

Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6.
Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne oraz dodatkowe.
Dofinansowanie do dojazdów, miesięcznie zasilana karta obiadowa oraz do automatów z przekąskami.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i pracy produkcyjnej. Pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem obywateli z Ukrainy (podstawowa znajomość języka polskiego).

Pracodawca:
"Trenkwalder & Partner" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Anna Podsiadło
Numer telefonu:
605 150 716
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
Cv, świadectwa pracy.
W przypadku obywateli Ukrainy dokument wjazdu do Polski.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
40
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE