3 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP).

POKOJOWA

Miejsce pracy:
Osiedle Górnicze 19A, 58-308 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Utrzymanie w czystości oraz dbałość o estetykę Domu Pomocy.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
02.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pokojowa

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Umiejętność pracy w zespole, pomoc osobom starszym.

Pracodawca:
"Dom Seniora-Rusinowa" w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Dorota Zarzycka
Numer telefonu:
74 844 68 65
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE