3 z 19
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy:
58-370 Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prace porządkowe na ternie Boguszowa-Gorc

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
06.04.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 PLN godz. 06.00-14.00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
robotnik gospodarczy

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

gimnazjalne

brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca:
Zakład Usług Ogólnych "Roben" Bożena Staszulonek

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Dolna 2, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Staszulonek Andrzej
Numer telefonu:
607 960 960
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE