MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 19
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ, CHOREJ, NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejsce pracy:
Forteczna 28/35, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Opieka nad osobą starszą, chodzącą lub leżącą.
Praca wykonywana w domach podopiecznych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.05.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 20,77 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką godzinową

Zawód:
opiekun osoby starszej

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą, chorą, niepełnosprawną chodzącą lub leżącą (może być nieudokumentowane).

Pracodawca:
Fundacja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Feniks" w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Ewa Mizgalska
Numer telefonu:
663 171 113
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
2

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE