Polecamy

Największe i najmniejsze mieszkanie w Wałbrzychu © otodom.pl
[4/29]

Największe i najmniejsze mieszkanie w Wałbrzychu

Największe i najmniejsze mieszkanie w Wałbrzychu na sprzedaż

Największe mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu na portalu otodom.pl, w którym można zamieszkać od zaraz, znajduje się w Śródmieściu i kosztuje 350 000 zł za 171 mkw.

Podzielone jest na dwie części i poza czterema pokojami (dwie duże sypialnie, salon z jadalnią) ma dwie kuchnie, dwie łazienki, toaletę, spiżarkę i szeroki przedpokój.

Może służyć dużej rodzinie, rodzinie pokoleniowej, nadaje się również na gabinety, kancelarie, itp.

Część mieszkania jest po remoncie, druga część wymaga raczej gruntownego remontu, ale w całym mieszkaniu na podłogach zachowany jest np. oryginalny dębowy parkiet (w dobrym stanie) lub deski.

Uwagę zwraca piękna, zabytkowa stolarka drzwiowa (częściowo odrestaurowana), z rozsuwanymi drzwiami z kryształowymi szybami, łączącymi salon z jadalnią. Drzwi wejściowe nowe, ale dopasowane stylem do klimatu mieszkania.


Tak wygląda największe mieszkanie w Wałbrzychu i najmniejsze mieszkanie w Wałbrzychu wystawione na sprzedaż na portalu otodom.pl. Można w nich zamieszkać od zaraz. Największe, jest po częściowym remoncie i jest naprawdę ogromne! Ma aż 171 metrów kwadratowych! Najmniejsze, po kapitalnym remoncie, zaledwie 20 mkw. Zobaczcie, jak wyglądają i gdzie się znajdują największe i najmniejsze mieszkania w Wałbrzychu (opisy pod zdjęciami, linki do ofert pod ostatnim).

Najnowsze wiadomości

reklama