3 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Taką pracę oferowano w Wałbrzychu i okolicy z końcem 2023 roku! Zobaczcie co, gdzie i za ile!

OPIEKUN

Miejsce pracy:
Zachodnia 17, 58-305 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, chorymi, wykonywanie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.01.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 400 PLN Praca w godzinach: 7.00 do 19.00, 19.00 do 7.00.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
opiekun w domu pomocy społecznej

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Umiejętność pracy w zespole, empatia.

Pracodawca:
"Dom Seniora-Rusinowa" w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osiedle Górnicze 19A, 58-308 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Małgorzata Lisowska
Numer telefonu:
74 844 68 65
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
4
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
29.12.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
28.01.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE