Turniej Piłki Nożnej o Puchar KS Górnik Nowe Miasto dla rocznika 2005 już za nami

Turniej Piłki Nożnej o Puchar KS Górnik Nowe Miasto dla rocznika 2005 już za nami. W Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ul. Wysockiego, można było zobaczyć w akcji Krzysztofa Golonkę, mistrza świata w trikach piłkarskich oraz młodych piłkarzy: KGHM-u Zagłebia Lubin, Miedzi Legnica, Polonii-Stali Świdnica, Victorii Świebodzice, Bielawianki Bielawa, Chojnika Jelenia Góra, Football Academy Wałbrzych i Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Chłopcy z Górnika Nowe Miasto zajęli w zawodach przedostanie, 7 miejsce. Najpierw w meczach grupowych ulegli 0:1 Miedzi Legnica, zremisowali 1:1 z Bielawianką Bielawa i pokonali 2:0 Football Academy Wałbrzych. Dało im to miejsce w grupie zespołów walczących o miejsca 5 – 8 i przegrali w niej po rzutach karnych 2:3 (w normalnym czasie był remis 0:0) z Polonią-Stalą Świdnica.
Ostateczna kolejność: 1. KGHM Zagłębie Lubin, 2. Chojnik Jelenia Góra, 3. Bielawianka Bielawa, 4. Miedź Legnica, 5. Polonia-Stal Świdnica, 6. Victoria Świebodzice, 7. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, 8. Football Academy Wałbrzych.