Victoria Górnik Wałbrzych - AZS Radex Szczecin 69:76

PG
W Wałbrzychu koszykarze I - ligowej Victorii Górnik przegrali 69:76 mecz z AZS-em Radexem Szczecin. Wałbrzyszanie po pierwszej kwarcie wygranej 26:21, dwie następne częsci gry wysoko przegrali. Nie pomógl pościg w ostatniej odsłonie wygranej przez gospodarzy 29:14. Victoria Górnik Wałbrzych – AZS Radex Szczecin 69:76 (26:21, 2:22, 12:19, 29:14) Górnik: Ustarbowski 26 (1), Sterenga 13, Józefowicz 10 (2), Jakóbczyk 9 (1), Pieloch 8 (2), Kietliński 3 (1), Wróbel 0, Muszyński 0, Nitsche 0 AZS: Pytyś 24, Pacocha 15 (2), Maciej Malcherek 13 (1), Balcerek 8 (2), Sudowski 7, Michał Majcherek 4, Dudek 3, Prus 2, Podgalski 0

W Wałbrzychu o g. 16 zaczxął się mecz pierwszej ligi koszykarzy. Victoria Górnik gra z AZS - em Radexem Szczecin. Wałbbrzyszanie zaczęli spotkanie piątką: Jakóbczyk, Wróbel, Józefowicz, Sterenga, Ustarbowski. goście wyszli na parkiet w ustawieniu: Prus, Sudowski, Maciej Majcherek, Pytyś, Pacocha. W 4 minucie spotkania jest 8:8
5,25 min do końca I kwarty - Victoria Górnik prowadzi 13:9
5 minut do końca I kwarty - Górnik - AZS 15:9
3,53 min do końca I kwarty - punkty Sterengi i jest 19:11 dla gospodarzy
2,07 do konca I kwarty - punkty Ustarbowskiego i Górnik prowadzi 23:16
53 sek do końca I kwarty - rzuty wolne wykorzystuje Dudek (AZS) i jest 23:19 dla Górnika
Równo z syreną z dystansu trafia Kietliński i Victoria Górnik wygrała I kwartę 26:21
8,04 do końca II kwarty AZS objął prowadzenie 27:26
6,21 do końca II kwarty - AZS prowadzi już 32:26
3,43 do końca II kwarty - Górnik nie zdobył jeszcze punktów w tej częsci gry i AZS prowadzi 36:26
W II kwarcie spotkania Victoria Górnik zagrała fatalnie i przegrała tę część spotkania 2:22. nic dziwnego, ze goście, którzy po pierwszych 10 minutach przegrywali 21:26 wyszli na prowadzenie 43:28. Najwięcej punktów (13) dla gospodarzy zdobył Ustarbowski, a dla AZS - u Pytyś (14).
6 minut do końca III kwarty Victoria Górnik przegrywa z AZS - em Radexem Szczecin 34:49
4 min do końca III kwarty - Górnik - AZS 36:53
3,28 do końca III kwarty - za trzy punkty trafia Maciej Majcherek i AZS prowadzi już 58:36
1,23 do końca III kwarty - AZs Radex Szczecin prowadzi w Wałbrzychu z victorią Górnikiem 62:40
Kolejna słaba kwarta w wykonaniu gospodarzy i grający coraz swobodniej akademicy prowadzą po 30 minutach 62:40
8,47 min do końca meczu Victoria Górnik - AZS Radex 44:62
7, 40 min do końca meczu Victoria Górnik - AZS Radex 50:64
6,37 do końca meczu - Górnik - AZS 56:64
4,19 min do końca meczu Górnik - AZS 58:66
3,15 min do konca meczu Górnik - AZS 63:69
1,40 min do końca meczu Górnik - AZS 63:73