Victoria zwyciężyła w Sierakowie

PUKS Victoria Wałbrzych
Młodzi sportowcy z Wałbrzycha świetnie spisali się w Ogólnopolskiej Olimpiadzie TKKF.

Przebywający na obozie przygotowawczym w Sierakowie, młodzi piłkarze Victorii Wałbrzych wzięli udział w 14 Ogólnopolskiej Olimpiadzie TKKF. Zawody rozgrywano w Centralnym Ośrodku Sportowo-Szkoleniowym w Sierakowie. Victoria odniosła wielki sukces w turnieju piłkarskim w kategorii dzieci klas 4 – 6. Dwa pierwsze miejsca zajęły jej zespoły. Victoria I w finale pokonała MOSIR Piła 4 : 0, Victorię II 4 : 1 oraz UKS Szczecin 4 : 0. Victoria II wygrała z MOSIR-em Piła 2 : 1 i drużyną ze Szczecina 3 : 1.
Drużyny Victorii reprezentowali:
Kamil Reczulski, Bartosz Smolec, Jakub Jędras, Maciej Łacmański, Marta Polkowska, Adrian Nowak, Bartosz Krystkowiak, Nikolas Pawlik, Michał Tobiasz, Maciej Majorowicz, Michał Wojnar.
Młodzi wałbrzyszanie zwyciężyli też w turnieju „siatkonogi” drużyn 3 osobowych, a indywidualnie Adrian Nowak w pływaniu stylem dowolnym zdobył srebrny medal na 50 m.