Wałbrzych: Start Lublin - Górnik Wałbrzych 75:74

PG
Koszykarze Górnika przegrali w Lublinie pechowo mecz inaugurujący rozgrywki I ligi. Ulegli Startowi minimalnie 74:75. Wałbrzyszanie prowadzili praktycznie od początku spotkania, z czasem ich przewaga jednak malała, a w dramatycznej końcówce decydujące punkty zdobył Adam Myśliwiec, zawodnik gospodarzy, który w ostatnich sekundach meczy trafił dwa razy z dystansu.

Koszykarze pierwszoligowego Górnika Wałbrzych rozgrywają właśnie pierwszy mecz sezonu. Walczą w Lublinie z tamtejszym Startem. Podopieczni trenera Arkadiusza Chlebdy zaczęli spotkanie bardzo dobrze, od prowadzenia 11:4 i 14:6. Pod koniec pierwszej kwarty było już jednak tylko 18:16 dla Górnika
Po pierwszej kwarcie koszykarze Górnika prowadzili w Lublinie ze Startem w meczu inaugurującym sezon 18:17 (Ustarbowski 9 pkt). W II kwarcie przewaga wałbrzyszan na razie rośnie i jest 24:19.Aktualnie w II kwarcie Górnik prowadzi w Lublinie 30:24.Przed chwilą kolejne punkty zdobył Ustarbowski i pierwszoligowy Górnik Wałbrzych prowadzi w Lublinie w pojedynku inaugurującym sezon ze Startem 34:26.
Koszykarze Górnika Wałbrzych znakomicie zaczęli pojedynek inaugurujący pierwszoligowy sezon, Po II kwartach prowadzą w Lublinie ze Startem 38:28. Dotychczas najwięcej punktów dla Górnika zdobyli: Ustarbowski 13 i Kietliński 8.Przed chwilą zaczęła się trzecia kwarta meczu. Do kosza trafił Sterenga i Górnik prowadzi w Lublinie 40:28. Aktualnie jest 43:37 dla Górnika. Trwa III kwarta. Aktualnie jest 50:45 dla Górnika
Zakończyła się trzecia kwarta meczu w Lublinie. Wałbrzyszanie przegrali ją 19:21, ale po 30 minutach i tak prowadzą 57:49.
Trwa ostatnia kwarta meczu w Lublinie. Górnik prowadzi ze Startem 64:51
Na 5 minut przed końcem meczu Górnik prowadzi w Lublinie ze Startem 66:60.
Do końca meczu pozostały niecałe dwie minuty. Górnik prowadzi w Lublinie ze Startem 71:67
Na moment Start wyszedł na prowadzenie 72:71, ale zaraz trafił Sterenga i Górnik prowadzi teraz 74:72